+371 67617010

     Vēsturiski SIA „Prizma” ir sākusi savu darbību 1992. gadā ar pārtikas preču tirdzniecību un maizes ceptuves izveidošanu. Sākot ar 1995. gadu SIA „Prizma” uzsāka starptautisko auto transporta pārvadājumu pakalpojumu biznesu, un laika gaitā uzņēmums ir izveidojis savu autoparku, kas sastāv no vairāk kā 100 kravas vilcējiem un puspiekabēm.  
1999. gadā uzņēmums iegādājās bijušo autoremonta rūpnīcu, kuras teritorijā izveidoja Margrietas ielas industriālo parku. Tā teritorija ietver sevī daudz biroju, ražošanas un noliktavas telpas.

     Šis gads bija arī zīmīgs ar to, ka tika uzsākta sporta preču mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, galvenokārt ar hokeja precēm un piederumiem.
2005. gada 23. augustā savu darbību uzsāka hokeja halle VOLVO, kura ir vienīgā hokeja halle ar 3 ledus laukumiem visā Baltijā.
Uz halles bāzes tika izveidota Sporta skola “Pārdaugava” ar meistarkomandu HK “Prizma”, kas 2014. gadā kļuva par Latvijas virslīgas hokeja čempionu. Sporta skola “Pārdaugava” ik gadu apmāca un trenē vairāk nekā 300 jaunos hokejistus, kā arī  ik gadu turpina uzņemt jaunus dalībniekus.

     Uzņēmumam un autoparkam attīstoties, 2020. gadā tika uzcelta Transporta bāze Mārupē, kur atrodas uzņēmuma galvenais ofiss, noliktavas un smago automašīnu stāvvieta.

UZŅĒMUMA DIBINĀŠANAS GADS
0
DARBINIEKU SKAITS
0
AUTOPARKĀ VAIRĀK NEKĀ
0
KRAVAS AUTO

SIA “PRIZMA” ir ieguvusi starptautiski atzītu ISO 9001 kvalitātes vadības sistēmas sertifikātu vietējo, starptautisko kravu pārvadājumu un ekspedīcijas sfērā. Esam izstrādājuši, ieviesuši kvalitātes vadības sistēmu atbilstoši šim standartam. Mūsu sadarbības partneriem un darbiniekiem šī sertifikāta iegūšana ir papildus apliecinājums, ka spējam nodrošināt nemainīgi augstu kvalitāti, pilnveidoties un nodrošināt konkurētspēju tirgū.